Великокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ВЕЛИКОКОПАНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

Великокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенюВеликокопанівська загальноосвітня школа почала працювати 1 жовтня 1977 року. Директор школи – Коновалов Віктор Вікторович.

Заступники директора школи з навчально-виховної роботи: Євдокименко Наталія Миколаївна, Велика Світлана Володимирівна, Олексюк Олена Анатоліївна;

з виховної роботи - Дудкіна Віолета Валентинівна.

Школа має просторий двір для прогулянок, проведення святкових заходів та активних ігор під час перерви та продовженого перебування, спортивну площадку для занять. Площа двору – 14 429 кв. м.

Великокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенюБудівля школи дбайливо підтримується у належному стані. У 2010 року в школі були замінені старі вікна на сучасні - з європакетів. Школярам зручно навчатися у оснащених класних кімнатах, а викладачі мають змогу ефективно передавати учням свої знання.

Сільська рада турбується про майбутнє села Великі Копані, тому всебічно підтримує розвиток дітей. У школи є шкільний автобус.

У середній загальноосвітній школі с. Великі Копані навчається 785 учнів, яких навчають 46 професіоналів своєї справи, талановитих педагогів та вихователів. Вони передають дітям свої знання та допомагають не розгубитись у подальшому житті, твердо стати на ноги, зайняти своє особисте місце у подальшому житті та працювати в рідній країні. Обслуговують школу 16 працівників техперсоналу.

В.Д.КостенкоЗ кожним роком все більше діточок йдуть у перший клас. І місця тут вистачить для кожного. 32 класи гостинно приймають всіх учнів, які приходять до школи за знаннями та добрим досвітом.

2009-10 навчального року у школі для учнів випускних класів було організовано індивідуально-групові форми навчання задля якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації.

Навчання у школі тісно переплетено з позакласними виховними заходами. Шкільні спартакіади, спортивні змагання. Їх так люблять учні школи! Гурток «Народознавства» під керівництвом Сокровищука Ю.В. проводить пошукову роботу, екскурсії історичними місцями Херсонщини. У навчальному закладі проводиться постійна робота з екологічного виховання молоді задля збереження місць, що зазнають антропогенного впливу, потребують захисту та дуже обережного ставлення.

Великокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенюВже багато років діє у Великокопанівській ЗОШ І-ІІІ ст. краєзнавчий музей рідного села під керуванням вчителя географії Лавринищевої Тетяни Федорівни та вчителя української мови та літератури Сокровищука Юрія Веремійовича - людей, відданих своїй справі, патріотів своєї малої батьківщини.

В музеї дуже багато старовинних предметів, що зібрані на території села. В багатьох папках зберігаються рукописи зі спогадами, розповідями старожилів села. При музеї працює група дітей, які випробують свої сили в ролі екскурсоводів. Приміщення музею є місцем для проведення уроків народознавства, зустрічей із цікавими людьми.

Графік роботи:

Пн. – Пт: 7:30 – 17:00;