Пенсійний фонд інформує

Утворено Олешківське обєднане управління Пенсійного фонду України.

Адміністративна реформа є однією із ключових реформ, яка зобов’язана покращити управління державою, у тому числі оптимізувати органи виконавчої влади. Процес соціально-економічних реформ незворотній. Будь-яка реформа це свого роду стрес як суспільний так і економічний. Але не зважаючи на всі складності в їх проведені держава зобов’язана їх пройти заради свого майбутнього. Саме з цією метою Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова від від 21.12.2016    № 988 “Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” Відповідно до цієї постанови реорганізовано деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом їх злиття та/або перейменування.

Так, два управління Пенсійного фонду України в Олешківському та Голопристанському районі  об'єднано, та з 31 березня 2017 року утворено та розпочато роботу Олешківського об’єднаного управління Пенсійного фонду.

ОЛЕШКІВСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

Для жителів і пенсіонерів Олешківського та Голопристанського районів фахівці з питань призначення, перерахунку, а також відділу обслуговування громадян, які виконують функції з прийому заяв про призначення та перерахунок пенсій, видачі відповідних довідок, пенсійних посвідчень, надання консультацій з пенсійних та інших питань, працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, що й до об’єднання:

- в Олешківському районі – м. Олешки вул. Пролетарська,52;

- в Голопристанському  районі – м.Гола Пристань вул. Горького,20.

Жителям цих районів не варто хвилюватися, а для отримання сервісу з питань пенсійного забезпечення достатньо звернутися до спеціаліста відділу обслуговування громадян за вищезазначеними адресами.

Гарячі телефонні лінії Олешківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області:

(05542)  4-40-39  в  Олешківському районі;

(05539)  2-11-88  в  Голопристанському районі.