КП «Великокопанівським» розпочато покос трави в селах

Дата: 29.05.2017 15:26
Кількість переглядів: 848

Привабливість кожній місцевості надає не тільки місце розташування, а, в першу чергу, санітарний стан, який забезпечують самі жителі. В рамках двомісячника благоустрою населених пунктів Великокопанівської ОТГ розпочато покос трави.

Не залишається осторонь КП «Великокопанівське». Під керівництвом Лариси Самойлової організовано роботу з покосу трави на територіях парків, скверів, прилеглих до виробничих об’єктів.

У ході заходів благоустрою було задіяно три бензокоси: дві в селі Великі Копані та одна в селищі Абрикосівка.

Дякуємо всім жителям нашої громади, які привели скошування трави на територіях, прилеглих до присадибних ділянок.

Лариса Самойлова, директор КП «Великокопанівське»