Голова громади

Голова Великокопанівської сільської об'єднаної  територіальної громади

Костенко Валентина Дмитрівна

Хіба є ще на світі куточок, де під яскравим, сяючим, променисто-блакитним небом займаються світанки, де прозорим, кришталево-чистим повітрям дихають рукотворні ліси, а легкий вітерець розносить веселий і радісний спів пташок рідної батьківської сторони. Це – голос землі моєї, що наповнює душу піднесенням і радістю від такої краси, від того, що ти – її частка, бо живеш на цій землі та вона – твоя рідна, своя. Хіба можна нею не пишатися, бути байдужим до її краси та мальовничості? Мила моя земле, рідні мої Великі Копані, може для когось і є чудовіші й красивіші краї, але для нас ви – найкращі, наймиліші, неповторні.

25 жовтня 2020 року відбулися перші  вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Цьогорічні вибори були тяжкими, тому що всі працювали за новими виборчим кодексом.

Згідно з протоколом №2 Великокопанівської сільської територіальної виборчої комісії про результати голосування з виборів Великокопанівської сільської голови в єдино мандатному виборчому окрузі, відповідно до ст. 268 Виборчого кодексу України, були встановлені результати. Сільським головою обрано Костенко Валентину Дмитрівну.

"Сьогодні хочу висловити щиру подяку жителям селища Абрикосівка, сіл Великі Копані та Добросілля за довіру! Адже, висуваючи свою  кандидатуру на посаду сільського голови ОТГ, я чітко усвідомлювала велику відповідальність перед громадою.

Як завжди, усі свої знання та зусилля буду спрямовувати на захист законних прав та інтересів громади, докорінне поліпшення соціально-економічного та культурного розвитку Великокопанівської ОТГ.", - сільський голова, Валентина Костенко